Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.10. 2018
Dnes má svátek Sabina
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Muž roku 2017 - finalista č. 1 - Tomáš Pospiš

I letos proběhne soutěž o nejkrásnějšího českého muže - Muž roku. Organizátor David Novotný a agentura CAST ME Praha představili v oblíbeném podniku v centru  Prahy dvanáct finalistů, kteří se v srpnu v Náchodě utkají o tento titul. O vítězi se rozhodne 25. srpna 2017 v Beránku v Náchodě.

Muž roku 2017 - finalista č. 1 - Tomáš Pospiš:


Jméno: Tomáš

Příjmení: Pospiš

Věk: 25

Výška/váha: 183cm/83kg

Znamení: BLÍŽENEC  

Muž roku 2017 - finalista č. 1 - Tomáš PospišBydliště (město): Ladná u Břeclavi

Škola/zaměstnání: Fakulta tělesné kultury obor ochrana obyvatelstva/ fitness trenér (Bc.)

Vaše motto: Když zmizí protivník uvnitř, protivník zvenčí Tě nemůže ohrozit.

Zájmy: sport, hudba, móda, zdravý životní styl, příroda, kamarádi, zábava

Oblíbené jídlo: lasagne

Jak dlouho Vám trvá ranní příprava: Příprava mi zabere něco okolo půl hodiny, když jdu na významnou schůzku, tak někdy i déle.

Kdo Vás do soutěže přihlásil, příp. proč: Do soutěže jsem se přihlásil sám, někteří mí přátelé se této soutěže zúčastnili a tak mě nepřímo ovlivnili, dalším aspektem, který mě ovlivnil, byla má bývalá přítelkyně, která v modelingu působí už několik let a dokonce se letos dostala do finále České miss.

Co od účasti v soutěži Muž roku očekáváte: Od soutěže Muž roku čekávám přínos v podobě nových kontaktů se zajímavými lidmi, které už i teď registruji v řadách realizačního týmu. Dále očekávám případné pracovní nabídky v oblasti modelingu, které by pro mě přinášeli mimo jiné řadu cenných zkušeností a v neposlední řadě, bych chtěl prostřednictvím úspěchu v této soutěži vycestovat do zahraničí.

Co byste na sobě změnil: Momentálně nemám důvod na sobě provádět jakékoli razantní změny, co se týče zevnějšku, tak pracuji na dotvarování některých svalových partií, u kterých je souměrnost a symetrie v modelingu velmi důležitá, co se týče charakterových vlastností, bývám někdy přehnaně temperamentní a vznětlivý a často prokrastinuji, tyto vlastnosti bych chtěl do budoucna změnit.

Jaká vlastnost Vás nejlépe charakterizuje: Jsem velmi srdečný, upřímný, pozorný, empatický, houževnatý, a pracovitý, mám rád výzvy a těžce se ztotožňuji s neúspěchem. Miluju legraci.

Jaká by měla být Vaše životní partnerka: Měla by být rovněž srdečná, upřímná, pracovitá s dobrým smyslem pro humor, aby mě v těžké situaci dokázala vždy rozesmát. Měla by mít dobrý vztah k rodině a zevnějšek, kterým by mě neustále přitahovala. Měla by mít podobné zájmy jako já, abychom mohli společně a aktivně trávit náš volný čas, což považuji za důležité.

Čeho si u žen nejvíce vážíte: U žen si velmi vážím, když se žena dokáže postarat sama o sebe a není odkázaná na partnera. Dále si u ženy vážím, když dokáže jednat narovinu a dokáže být oddaná a věrná. Další z věcí, kterých si u žen vážím, je přirozená krása.


Muž roku 2017 - finalisté:


Muž roku 2017 - finalista č. 1 - Tomáš Pospiš
Muž roku 2017 - finalista č. 2 - Matěj Šindelář
Muž roku 2017 - finalista č. 3 - Petr Koukal
Muž roku 2017 - finalista č. 4 - Marek Kafka
Muž roku 2017 - finalista č. 5 - David Jaček
Muž roku 2017 - finalista č. 6 - Michal Žůrek
Muž roku 2017 - finalista č. 7 - Jakub Klíma
Muž roku 2017 - finalista č. 8 - Mikuláš Focko
Muž roku 2017 - finalista č. 9 - Čestmír Kučera
Muž roku 2017 - finalista č. 10 - Marek Voříšek
Muž roku 2017 - finalista č. 11 - Roman Hein
Muž roku 2017 - finalista č. 12 - Matyáš Hložek

Zdroj: Muž roku 2017


Vendula Vrablová
ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Šperky