Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.10. 2018
Dnes má svátek Sabina
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Nejkrásnější muž světa Paul Iskandar je v Čechách

Pořádný kolotoč společenských akcí začal úterním ránem nejkrásnějšímu muži světa Libanonci Paulu Iskandarovi. Mister International 2016 přijel na pozvání prezidenta soutěže Muž roku Davida Novotného, aby 25. srpna 2017 předal v Náchodě šerpu českému nejkrásnějšímu muži roku 2017.

Jak se libí muž světa české krásce Simoně Krainové:


„Vítěze soutěže Mister International 2016 Paula Iskandara jsem vůbec neznala. Viděla jsem ho tady poprvé. Překvapil mne svojí výškou. Je velký, krásný a splňuje všechna kritéria, která má nejkrásnější muž planety mít. Docela bych si ho dovedla představit po svém boku při nějaké společné práci,“ usmívala se Simona Krainová. „Jsem zvědavá, kdo se stane novým Mužem roku. Přeji mu, aby ho nic nepříjemného nepřekvapilo, měl kolem sebe fajn lidi a pozitivní energii a hlavně, aby měl pevné nervy. Ty bude určitě v této branži potřebovat,“ řekla Simona Krainová.

Muž světa se Simonou KrainovouSympatický Paul Iskandar trpělivě pózoval fotografům a těšil se z pozornosti médií. To, že strávil noc v letadle, nebylo na dvoumetrovém, urostlém krasavci vůbec znát.

„O České republice jsem už slyšel, hlavně o Praze a jsem na ní hodně zvědavý. Při nočním letu jsem toho moc nenaspal a jak vidím, asi to nedoženu. Ale i přesto, že mám nabitý program, se moc těším, co tady všechno uvidím a zažiju,“ řekl nejkrásnější muž světa, který ve svých 24 letech ještě neměl zapotřebí využívat zkrášlující procedury a služby plastických chirurgů. „Zatím jsem osobně nevyužil žádnou podobnou službu, ale vůbec proti tomu nic nemám, naopak. Podporuji všechno, co pomůže člověku ke zdravému sebevědomí atím například plastická chirurgie určitě je,“ zamýšlel se Paul Iskandara pak už se smíchem dodal, „určitě přijde doba, kdy i já si nějakou tu zkrášlující proceduru vyzkouším, protože nikdo nemládne.“

Po Čechách bude Paula Iskandaracelý týden doprovázet Muž roku 2015 Jakub Kraus.
„Paula jsem vyzvedl už ráno na letišti a budu se mu věnovat po celý pobyt v Čechách. Čeká ho prohlídka Prahy, přijetí poslankyní Soňou Markovou v Poslanecké sněmovně, Karlštejna, navštíví kosmetiku, kadeřníka pivní lázně a pak ho také čeká město Náchod a finále Muže roku 2017. Rozhodně mu máme co ukázat,“ nastínil program nejkrásnějšího muže světa Jakub Kraus a dodal, „pro mne to bude příjemně strávený čas. Takové poohlédnutí do minulosti. Ne, že bych společenský mumraj nějak vyhledával, ale jednou za čas se nato docela těším. Je to oživení, protože spoustu času věnuji podnikání.“


Paul Iskandar

Proč se ale Paula Iskandara neujal úřadující Muž roku 2016 Josef Kůrka? Co má tak důležitého na práci, že nemůže Paulovi věnovat ani pár dní svého volného času?

„Zažívám teď hodně hektické prázdniny. Před dvaceti dny jsem koupil posilovnu a všechen ten kolotoč kolem podnikání mi dává hodně zabrat. Proto jsem rád, že jsem se domluvil s prezidentem soutěže Davidem Novotným a Jakub Kraus funkci průvodce Puala Iskandara převzal za mne,“ popsal Josef Kůrka náplň posledních dní. Jsou Pepovy klientky ve fitku rády, že se jim věnuje Muž roku?
„No to nevím, snažím se chovat úplně normálně a přirozeně. Myslím, že v tomto případě je jedno, jestli jsem Muž roku nebo ne. Ale celkově titul Muž roku byl skvělý odrazový můstek, poznal jsem jiný svět, dostal spoustu příležitostí a jsem tomu moc rád,“ řekl Kůrkaa přiznal, že se mu pomyslnou korunu krásy moc předávat nechce.

„To je pravda, nechce se mi,“ smál se Pepa, „ale tak to funguje a nic s tím neudělám. Vždyť i Jakub Kraus mi musel tu šerpu předat. Tak to prostě je. Pokud ale David Novotný bude potřebovat, určitě se jeho akcí rád zúčastním.“

Mezi všemi přítomnými poletoval prezident soutěže David Novotný, kterého nyní čeká hodně perný týden.
„Teď mne teprve čeká ten správný kolotoč. Ale všechno je připravené a zařízené, tak jsem docela v klidu. Na Paula Iskandara a jeho doprovod Jakuba Krause čeká tady v Praze bohatý program. Odpočine si na kosmetice, navštíví kadeřníka, prohlédne si Poslaneckou sněmovnu, zacvičí si ve fitness a okusí pivní lázně, prohlédne si Karlštejn. 25. srpna  2017 pak v Náchodě předá šerpu vítězi soutěže Muž roku 2017,“ vyjmenoval David Novotný jedním dechem Paulovu náplň týdne před celostátním finále 18. ročníku soutěže Muž roku 2017, který se koná 25. srpna 2017 v Městském divadle Dr. J. Čížka v Náchodě.

Český vítěz Muže roku 2017 poletí reprezentovat Českou republiku na soutěž Mister International. Další vítězové poletí na Mister Global, Mister Universe.

O vítězství v soutěži Muž roku 2017 budou usilovat tito finalisté:

1. Tomáš Pospiš - Fitness trenér, 25 let, Ladná
2. Matěj Šindelář - student, 24 let, Kolín
3. Petr Koukal - Fitness trenér, 29 let, Roudnice nad Labem
4. Marek Kafka - Trenér plavání, 24 let, Praha,
5. David Jaček - kadeřník, 20 let, Nové Město nad Metují,
6. Michal Žůrek - Advokátní koncipient, 28 let, Brno,
7. Jakub Klíma - student, 21 let, Chomutov,
8. Mikuláš Focko - student, 20 let, Praha,
9. Čestmír Kučera - Kontrolor kvality, 26 let,
10. Marek Voříšek - student, 23 let, Poděbrady,
11. Roman Hein - Fitness trenér, 23 let, Praha,
12. Matyáš Hložek - Osobní trenér, 23 let, Praha,


Zdroj, foto: Muž roku 2017


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Nejkrásnější muž světa Paul Iskandar je v Čechách:

Nejkrásnější muž světa Paul Iskandar je v Čechách
Nejkrásnější muž světa Paul Iskandar je v Čechách
Nejkrásnější muž světa Paul Iskandar je v Čechách
Nejkrásnější muž světa Paul Iskandar je v Čechách
Nejkrásnější muž světa Paul Iskandar je v Čechách
Nejkrásnější muž světa Paul Iskandar je v Čechách
 


Pouze přihlášení mohou vkládat komentáře. Přihlásit se.

Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles

Zlaťáky